Najlepszy

Ciekawy, irygujący, przerażający, inspirujący, smutny, prawdziwy, dający nadzieję i wiarę. Taki jest film „Najlepszy”. Ten film jest kwintesencją tego o czym od ponad półtorej roku piszę na blogu. Jeżeli jeszcze go nie obejrzałeś, to koniecznie musisz to zrobić. Film, który pokazuje jak z kompletnej otchłani życiowej, gdzie wydaje się, że jedyną drogą jest śmierć…. można powstać walczyć ze swoimi własnymi demonami, pokonać je i zrobić w życiu coś niesamowitego.  Film ten z wielką przyjemnością pojawi się na liście rekomendowanych przeze mnie materiałów.
Szukasz nadziei? Ten film Ci go da. Jest to niby historia jakich wiele, osoby która upadła i powstaje z kolan. Ta opowieść jest jednak niezwykła. Pozwól, że nie będę zdradzał Ci szczegółów. Tytuł tego filmu jednak dużo już mówi.

Nie chodzi tylko o to, aby wygrywać w jakieś konkretnej dyscyplinie, ale aby WYGRAĆ WŁASNE ŻYCIE.

Można to zrobić, nawet wtedy kiedy myślisz, że nie jest to możliwe. Potrzebna jest do tego siła charakteru, wsparcie bliskich, ale przede wszystkim…. CEL.

  • 31 grudnia 2017
  • 0 komentarzy

Zapisz się do newslettera.

To miejsce jest szczególne, ponieważ obok informacji o kolejnych wpisach, zapisując się na newslettera otrzymywasz ode mnie dodatkowe, wyjątkowe materiały kierowne tylko do Ciebie. Już teraz dostaniesz całkowicie za darmo opis ćwiczeń zwiększających pewność siebie, czy też zmieniających przekonania, które teraz Cię ograniczają. Raz na jakiś czas wysyłam tylko dla czytelników mojego newslettera wartościowe publikacje innych autorów oraz dodatkowe wskazówki, niedostępne na stronie głównej bloga, które mogą Ciebie inspirować do działania. Nie czekaj i zapisz się już teraz!!!
* = required field

Zobacz pozostałe posty

Kiedy myślisz, że jesteś przeciętny…

  Czasami warto się zatrzymać i poszukać w swoim otoczeniu, w sobie samym wartości dzięki, [...]

Miej wizję siebie. Decyduj o swojej przyszłości!!!

  „Cierpliwie i konsekwentnie twórz wizję siebie w przyszłości, realizując po drodze małe [...]