Podróż do Twojej… niezwykłej przyszłości

 

 

 „Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona”

Jean-Jacques Rousseau

 

Słyszysz delikatne uderzenie swojego serca. Bije słabo, coraz słabiej. Oddychasz płytko, nierówno. Czujesz, że niewiele czasu Ci już zostało. Może to będzie trwało godzinę, może dwie. Wiesz jednak, że to już jest koniec. Zamykasz oczy i w tym momencie klatka po klatce widzisz NIEZWYKŁY film.

To jest Twój film, Twojego życia, tego co już minęło i nie wróci.

 


 

Zaczyna się od Twojego dzieciństwa, kiedy miałeś kilka lat…

 

Potem przypominasz sobie okres, kiedy byłeś nastolatkiem, to był okres dojrzewania. Pojawiły się pierwsze przyjaźnie, może pierwsza miłość. Być może obok obrazów, towarzyszą Ci jakieś dźwięki, słowa, muzyka. Być może czujesz jakiś zapach, albo dotyk kogoś bliskiego…

 

Film idzie do przodu, przed Twoimi oczami pojawiają się kolejne slajdy, kiedy wchodzisz w okres dorosłości. Przypominasz sobie pierwszą pracę, być może chwilę później własny ślub i narodziny Twoich dzieci…

 

Następnie obserwujesz siebie jako dojrzałą osobę…

 

Niedługo później myślisz o Twoich wnukach…

 

Aż zbliżasz się do starości i ostatecznie tego momentu, w którym teraz jesteś. Do bliskiego końca…

 


Kiedy sobie przypominasz całe swoje życie, co czujesz, co myślisz? Może towarzyszy Ci uczucie RADOŚCI i całkowitego SPEŁNIENIA, a może wprost przeciwnie, odczuwasz SMUTEK, GORYCZ, może ŻAL, że czegoś nie zrobiłeś?
Kiedy jesteś właśnie w tym momencie, kiedy wiesz, że zostało Ci niewiele oddechów, zapewne myślisz sobie, że gdybyś miał możliwość cofnięcia się w czasie, to być może chciałbyś wiele rzeczy zmienić. CO BY TO BYŁO? Co byś chciał poprawić? Co byś chciał zrobić, czego nie zrobiłeś? Zostało Ci niewiele czasu, ale na tyle dużo, aby nad tym się zastanowić.

 

Jakie myśli Ci przychodzą w tym momencie do głowy?

 

….

 

Gdybyś miał w teraz, kiedy odchodzisz na zawsze, „czarodziejską różdżkę”, która pozwoliła by Ci wrócić do przeszłości i naprawić swoje błędy, podjąć działania których zaniechałeś, zrobić to o czym marzyłeś, TO CO BY TO BYŁO? CO BYŚ ZROBIŁ?

 

Choć Twój oddech jest teraz słaby, a serce ledwo bije, to umysł masz jeszcze na tyle sprawny, aby jednak zagłębić się we własne myśli.

TO CO BYŚ ZROBIŁ W PRZESZŁOŚCI, ABY TERAZ W TYM MOMENCIE BYĆ SPEŁNIONĄ OSOBĄ?

….

Hmmm

 

POMYŚL TERAZ PRZEZ CHWILĘ, ŻE… JEDNAK MASZ TAKĄ „CZARODZIEJSKĄ RÓŻDŻKĘ” i możesz wrócić do swojej przeszłości do momentu kiedy masz jeszcze czas na to, aby ZMIENIĆ WŁASNE ŻYCIE. Możesz wrócić być może kilka, albo kilkadziesiąt lat wstecz. Tak, tak masz taką szansę!!! I to TERAZ!!!

 

Możesz wrócić do… WCZESNEGO LATA 2017 ROKU i zacząć robić to wszystko, czego nie zrobiłeś, aby nie żałować, aby nie odczuwać smutku, aby mieć koło siebie bliskich, tych na których Ci zależy w momencie kiedy będzie Twój koniec.

Dzisiaj, teraz czytając ten tekst JESTEŚ W TYM MOMENCIE, w tej chwili kiedy jeszcze masz czas coś zmienić, poprawić, wdrożyć w Twoim życiu to co NAPRAWDĘ jest dla Ciebie ważne.

 

NIE CZEKAJ, aby nie było za późno….

 

DZIAŁAJ TERAZ, DZISIAJ!!!

 

 

Radek Toporek

 

PS1. Czy wiesz, że w zakładce  BOHATEROWIE – > KLIK, znajdziesz inspirujące wywiady z osobami, które dokonały zmiany w swoim życiu i idą tą drogą o której marzyli. Masz ciekawą historię do opowiedzenia i chcesz się nią podzielić z innymi, napisz do mnie -> KLIK.

PS2. Podobają Ci się moje wpisy, podziel się nimi z innymi. Udostępnij ten post lub zostaw komentarz. Z góry DZIĘKUJĘ 🙂

  • 24 czerwca 2017
  • 0 komentarzy

Zapisz się do newslettera.

To miejsce jest szczególne, ponieważ obok informacji o kolejnych wpisach, zapisując się na newslettera otrzymywasz ode mnie dodatkowe, wyjątkowe materiały kierowne tylko do Ciebie. Już teraz dostaniesz całkowicie za darmo opis ćwiczeń zwiększających pewność siebie, czy też zmieniających przekonania, które teraz Cię ograniczają. Raz na jakiś czas wysyłam tylko dla czytelników mojego newslettera wartościowe publikacje innych autorów oraz dodatkowe wskazówki, niedostępne na stronie głównej bloga, które mogą Ciebie inspirować do działania. Nie czekaj i zapisz się już teraz!!!
* = required field

Zobacz pozostałe posty

Kiedy myślisz, że jesteś przeciętny…

  Czasami warto się zatrzymać i poszukać w swoim otoczeniu, w sobie samym wartości dzięki, [...]

Miej wizję siebie. Decyduj o swojej przyszłości!!!

  „Cierpliwie i konsekwentnie twórz wizję siebie w przyszłości, realizując po drodze małe [...]