Kiedy myślisz o życiowej zmianie…

 

„Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!”

Mark Fisher

 

 

 

Witaj,

 

Myślisz TERAZ o zmienieniu czegoś w swoim życiu, ale nie wystarcza Ci energii, sił, motywacji? Być może boisz się tej zmiany…

Co w takim razie możesz zrobić? Stać w miejscu i …. tylko o tym myśleć? Czy takie działanie (a raczej jego brak), spowoduje, że ta zmiana się dokona?

Odpowiedź wydaje się oczywista.

 

W takiej sytuacji warto posłuchać historii kogoś, kto przez taką zmianę przeszedł i zrobił to z sukcesem.

 

Przygotowałem dla Ciebie szczególny wywiad z osobą, która „wywróciła” swoje życie zawodowe do góry nogami, bo tego chciała, bo tego pragnęła i … zaczęła działać.

Jak to zrobiła? Jak się do tej zmiany przygotowywała? Co jej pomogło? O tym dowiesz się słuchając mojej rozmowy z Agnieszką Górską.

 

Zapraszam do wysłuchania trzeciego podcastu z cyklu „Zostań Bohaterem”.

 

Jeżeli wolisz przeczytać ten wywiad to kliknij tutaj.

Możesz również ściągnąć plik z nagraniem  -> klik.

 

W wywiadzie mowa jest o UlalaChef, firmie której właścicielem jest Agnieszka. Więcej na ten temat przeczytasz klikając na poniższy baner. Zachęcam (zwłaszcza Panie, ale nie tylko… 🙂 ), aby zapoznały się z tą stroną. Może się okazać, że przygotowywanie przyjęć, kolacji domowych na które zaprosisz znajomych, czy rodzinę to będzie TYLKO PRZYJEMNOŚĆ, a nie obowiązek 🙂

 

Miłego słuchania 🙂

Radek Toporek

 

PS. Chciałbym gorąco podziękować za wszystkie komentarze, która pojawiają się na moim blogu i fanpage. To jest niezwykle miłe, kiedy czytam jak to co piszę pomaga moim czytelnikom. O to właśnie mi chodzi. Dziękuję również, za te (nieliczne) uwagi krytyczne. Dzięki nim mogę poprawiać i rozwijać mojego bloga.  I jeszcze jedno… jeżeli nie wpisałeś się na newsletter’a to zrób to teraz. Robiąc to, kompletnie za darmo, dostaniesz dostęp do ciekawych ćwiczeń, które pozwolą Ci podnieść pewność siebie i pokonać ograniczające przekonania. Dzięki i pozdrawiam 🙂

  • 12 lutego 2017
  • 0 komentarzy

Zapisz się do newslettera.

To miejsce jest szczególne, ponieważ obok informacji o kolejnych wpisach, zapisując się na newslettera otrzymywasz ode mnie dodatkowe, wyjątkowe materiały kierowne tylko do Ciebie. Już teraz dostaniesz całkowicie za darmo opis ćwiczeń zwiększających pewność siebie, czy też zmieniających przekonania, które teraz Cię ograniczają. Raz na jakiś czas wysyłam tylko dla czytelników mojego newslettera wartościowe publikacje innych autorów oraz dodatkowe wskazówki, niedostępne na stronie głównej bloga, które mogą Ciebie inspirować do działania. Nie czekaj i zapisz się już teraz!!!
* = required field

Zobacz pozostałe posty

Kiedy myślisz, że jesteś przeciętny…

  Czasami warto się zatrzymać i poszukać w swoim otoczeniu, w sobie samym wartości dzięki, [...]

Miej wizję siebie. Decyduj o swojej przyszłości!!!

  „Cierpliwie i konsekwentnie twórz wizję siebie w przyszłości, realizując po drodze małe [...]