Doceniaj normalne życie!!! Poznaj kolejnego Bohatera.

„Boże, użycz mi pogody ducha,

abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,

odwagi abym zmieniał to na co mam wpływ

i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego”

 

                                Modlitwa do Boga

 

 

Dzisiaj publikuję kolejny podcast z cyklu „Zostań Bohaterem”. To jest wywiad z osobą, która na pierwszy rzut oka prowadzi normalne życie. Ma dwójkę fantastycznych dzieciaków, którymi samodzielnie się opiekuje, skończyła studia, ma dobrą pracę.

Jej przeszłość nie była jednak normalna.

Alkohol, narkotyki, ucieczka z domu, patologiczne związki, problemy  z prawem. Poznaj historię dziewczyny, która wyszła na prostą będąc w totalnym dołku życiowym.

 

Zapraszam do wysłuchania drugiego podcastu z cyklu „Zostań Bohaterem”.

 

Jeżeli wolisz przeczytać ten wywiad to kliknij na wywiad_Dorota_Kogut.

Możesz również ściągnąć plik  (klik).

 

 

Radek Toporek

 

PS1. Przepraszam za nienajlepszą jakość podcastu. To jest drugie tego typu nagranie i ciągle się tego uczę. Kolejne będą tylko lepsze 🙂

PS2. Dowiedź się jak nie mając nic można stworzyć coś wartościowego. Wysłuchaj pierwszego niezwykle inspirującego podcastu, o osobach które pomimo bardzo dużych trudności życiowych osiągnęli ponadprzeciętny sukces nie tylko finansowy… Wejdź TUTAJ.

PS3. Pamiętaj o pozostawieniu komentarzy pod wpisem. Za wszystkie serdecznie dziękuję 🙂

 

 

  • 27 listopada 2016
  • 2 komentarze

Zapisz się do newslettera.

To miejsce jest szczególne, ponieważ obok informacji o kolejnych wpisach, zapisując się na newslettera otrzymywasz ode mnie dodatkowe, wyjątkowe materiały kierowne tylko do Ciebie. Już teraz dostaniesz całkowicie za darmo opis ćwiczeń zwiększających pewność siebie, czy też zmieniających przekonania, które teraz Cię ograniczają. Raz na jakiś czas wysyłam tylko dla czytelników mojego newslettera wartościowe publikacje innych autorów oraz dodatkowe wskazówki, niedostępne na stronie głównej bloga, które mogą Ciebie inspirować do działania. Nie czekaj i zapisz się już teraz!!!
* = required field
  • Dorota Kogut

    W całym tym stresie związanym z nagrywaniem nie powiedziałam najważniejszego – ze miałam i nadal mam wsparcie w rodzinie – szczególnie mamie Kazimiera Kogut, która była przy mnie mimo całego zła, które jej wyrzadzilam swoim zachowaniem. Nawet jak dostawalam od niej „baty” to plynely one z troski 😉 Mama odwiedzala mnie w placowkach, suszyla uszy gdy sciagalo mnie na zla strone, opiekowała się moimi dziećmi, gdy chodziłam na uczelnię i wciąż jest blisko mnie, gdy tego potrzebuje. Mamo nauczylas mnie swoim przykladem, ze przeciwnosci sa po to, zeby je pokonywac!
    Dziękuję też Agnieszka Miodonska i Elżbieta Łochyńska szczególnie za dach nad głową, gdy nie miałam się gdzie podziac, ale nie tylko za to. Dziękuję wszystkim, którzy wyciągnęli do mnie pomocną dłoń, a których nie sposób wszystkich wymienić… Jest wiele rzeczy, o których tu nie powiedziałam, z ostrożności by nikogo nie urazić. Mam nadzieję , że wybaczycie mi niedosyt szczegółów.

  • Anonim

    Jesteś wielka bo przyznajesz się do swoich błędów :):):):):D:D:D:D:D:D

Zobacz pozostałe posty

Kiedy myślisz, że jesteś przeciętny…

  Czasami warto się zatrzymać i poszukać w swoim otoczeniu, w sobie samym wartości dzięki, [...]

Miej wizję siebie. Decyduj o swojej przyszłości!!!

  „Cierpliwie i konsekwentnie twórz wizję siebie w przyszłości, realizując po drodze małe [...]