Przebudzenie

 

„Jeżeli czujesz  dysonans, czujesz że jesteś w kompletnie innym miejscu to jest sygnał, najwyższy czas na PRZEBUDZENIE, na odkrycie prawdziwego siebie.”

 

Stań przed lustrem i spójrz na siebie. Kogo widzisz? Gdybyś miał teraz opisać kim jesteś, jakie jest Twoje JA to co byś powiedział?

Czy żyjesz pełnią życia, zgodnie z tym w co wierzysz, czy też utknąłeś w letargu, matrixie narzuconym przez otoczenie, środowisko, a może Twoje własne myśli? Czy czujesz wewnętrzną ciszę, spokój, radość? Czy też wewnętrznie rozszarpywany jesteś przez własne rozterki, niekończące się wewnętrzne dyskusje? Czy droga którą podążasz jest tą właściwą, tą której pragniesz, a może wprost przeciwnie. Podążasz w otchłań nijakości, bezsilności, niechęci, zobojętnienia. Czy czujesz wewnętrzną spójność, a może jesteś w kompletnej rozsypce?

Większość z nas żyje w świecie nieprawdziwym, wykreowanym przez własną wyobraźnię, która nie jest faktem, a raczej zbiorem fikcyjnych myśli.  Nawet jeżeli nie są one prawdzie, ale dają Ci moc, wiarę, pozytywnego kopa to jest OK. Kiedy jednak czujesz, że wewnętrzne wyciągasz nóż i podcinasz samemu skrzydła dzięki którym możesz z radością szybować  przez życie to oznacza, że coś jest nie tak. Wówczas to jest najwyższy czas abyś się PRZEBUDZIŁ z letargu w którym być może funkcjonujesz przez większość Twojego życia. Wówczas może warto, abyś zadał sobie jedno proste pytanie.

CO DLA CIEBIE JEST WAŻNE?

Nie dla innych, żony, męża, dzieci, kolegów, czy koleżanek, nie dla Twojego szefa, ale DLA CIEBIE.

Jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze? Jeżeli już znajdziesz odpowiedź na to pytanie,  wówczas pomyśl przez chwilę, czy to co robisz, to jak żyjesz, to co myślisz o sobie i o innych jest zgodne z Twoim JA. Jeżeli czujesz tutaj dysonans, czujesz że jesteś w kompletnie innym miejscu to jest sygnał, najwyższy czas na PRZEBUDZENIE, na odkrycie prawdziwego siebie. Na wybranie właściwej drogi, dzięki której Twoje życie nabierze innego, lepszego sensu. Nie masz czasu do stracenia, bo każda sekunda która mija…. mija bezpowrotnie. Już jej nie odzyskasz.

Kiedy położysz się do łóżka i zaśniesz to pomyśl przez chwilę, że następny dzień, następny poranek może być kompletnie inny, nowy, lepszy w którym zaczniesz żyć w zgodzie z własnymi wartościami, z własnym JA.

 

OBUDŹ SIĘ

Radek Toporek

  • 19 października 2019
  • 0 komentarzy

Zapisz się do newslettera.

To miejsce jest szczególne, ponieważ obok informacji o kolejnych wpisach, zapisując się na newslettera otrzymywasz ode mnie dodatkowe, wyjątkowe materiały kierowne tylko do Ciebie. Już teraz dostaniesz całkowicie za darmo opis ćwiczeń zwiększających pewność siebie, czy też zmieniających przekonania, które teraz Cię ograniczają. Raz na jakiś czas wysyłam tylko dla czytelników mojego newslettera wartościowe publikacje innych autorów oraz dodatkowe wskazówki, niedostępne na stronie głównej bloga, które mogą Ciebie inspirować do działania. Nie czekaj i zapisz się już teraz!!!
* = required field

Zobacz pozostałe posty

Kiedy myślisz, że jesteś przeciętny…

  Czasami warto się zatrzymać i poszukać w swoim otoczeniu, w sobie samym wartości dzięki, [...]

Miej wizję siebie. Decyduj o swojej przyszłości!!!

  „Cierpliwie i konsekwentnie twórz wizję siebie w przyszłości, realizując po drodze małe [...]