Notice: Use of undefined constant large - assumed 'large' in /home/zostanbohatereme/domains/zostanbohaterem.edu.pl/public_html/wp-content/themes/zostanbohaterem/single.php on line 14

„NAJLEPSZY”, historia koło której nie możesz przejść obojętnie

 

„A kiedy już będziesz wiedział jaki jest Twój CEL to zacznij o niego WALCZYĆ WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI SIŁAMI. Miej odciski na rękach, pokaleczone kolana z ilości upadków które po drodze zaliczysz, czuj brak oddechu kiedy będziesz chciał postawić kolejny krok, a nogi i płuca będą odmawiały Ci posłuszeństwa. Niech jednak te chwile Cię motywują, bo to są te momenty kiedy kształtujesz własną siłę charakteru. To właśnie wtedy zaciskaj zęby i idź do przodu PO SWOJE.”

 

 

 

Ciekawy, intrygujący, przerażający, inspirujący, smutny, prawdziwy, dający nadzieję i wiarę. Taki jest film „Najlepszy”. Ten film jest kwintesencją tego o czym od ponad półtorej roku piszę na blogu. Jeżeli jeszcze go nie obejrzałeś, to koniecznie musisz to zrobić. Film, który pokazuje jak z kompletnej otchłani życiowej, gdzie wydaje się, że jedyną drogą jest śmierć…. można powstać walczyć ze swoimi własnymi demonami, pokonać je i zrobić w życiu coś niesamowitego.  Film ten z wielką przyjemnością pojawi się na liście rekomendowanych przeze mnie materiałów (klik).
Szukasz nadziei? Ten film Ci go da. Jest to niby historia jakich wiele, osoby która upadła i powstaje z kolan. Ta opowieść jest jednak niezwykła. Pozwól, że nie będę zdradzał Ci szczegółów. Tytuł tego filmu jednak dużo już mówi.

Nie chodzi tylko o to, aby wygrywać w jakieś konkretnej dyscyplinie, ale aby WYGRAĆ WŁASNE ŻYCIE.

Można to zrobić, nawet wtedy kiedy myślisz, że nie jest to możliwe. Potrzebna jest do tego siła charakteru, wsparcie bliskich, ale przede wszystkim…. CEL.

Koniecznym jest, abyś wiedział do czego dążysz, czego pragniesz, na czym w życiu NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ Ci zależy.

A kiedy już będziesz wiedział jaki jest Twój CEL to zacznij o niego WALCZYĆ WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI SIŁAMI. Miej odciski na rękach, pokaleczone kolana z ilości upadków które po drodze zaliczysz, czuj brak oddechu kiedy będziesz chciał postawić kolejny krok, a nogi i płuca będą odmawiały Ci posłuszeństwa. Niech jednak te chwile Cię motywują, bo to są te momenty kiedy kształtujesz własną siłę charakteru (czytaj więcej tutaj->KLIK). To właśnie wtedy zaciskaj zęby i idź do przodu PO SWOJE.

WALCZ O WŁASNE MARZENIA, O WŁASNE PRAGNIENIA. Zacznij od pierwszego kroku, który dla wielu może wydawać się nic nie znaczącym ruchem, ale dla Ciebie może być wyzwaniem które przez lata było nie do pokonania. Przełam swoje lęki, obawy, lenistwo, wewnętrzne wymówki lub cokolwiek innego co Cię ogranicza i ZRÓB KIERWSZY KROK. A JAK JUŻ TO ZROBISZ TO GWARANTUJĘ CI ŻE OKAŻE SIĘ, IŻ KOLEJNE BĘDĄ JUŻ DUŻO PROSTSZE.!!! TAK WŁAŚNIE BĘDZIE.

WALCZ o swoje pragnienia, i nawet jeżeli będzie Ci brakowało sił to patrz przed siebie, bo tam gdzieś czeka na Ciebie Twoje marzenie. Zauważ je, zaciskaj zęby i idź do przodu. Stawiaj kolejne kroki, które będą zbliżały Cię do upragnionej METY. Nawet jak wszystko będzie Cię bolało, zarówno fizycznie jak i psychicznie to nie poddawaj się, bądź konsekwentny i cierpliwy w tym co robisz. Szukaj motywacji we wszystkim co Cię otacza. W każdym złapanym kolejnym oddechu, każdym dobrym słowie powiedzianym przez kogoś bliskiego, każdym zrealizowanym małym celu, który zbliża Cię to tego WIELKIEGO GŁÓWNEGO MARZENIA. A kiedy już przekroczysz linię METY, to dostaniesz WYJĄTKOWĄ NAGRODĘ o której nawet nie śniłeś.

 

BADŹ NAJLEPSZY!!!

WYBIERZ JEDEN, JEDYNY CEL DO KTÓREGO DĄŻYSZ!!!

WALCZ O NIEGO!!!

ZREALIZUJ GO!!!

 

Życzę Ci tylko, a raczej AŻ TYLE w nadchodzącym Nowym Roku 🙂 🙂 🙂

 

 

Radek Toporek

 

PS1. Zachęcam Cię do pozostawienia komentarzy pod moim wpisem. Zarówno te pozytywne jak i negatywne pozwalają mi pracować nad ciągłym rozwojem mojego bloga.

PS2. Zapisz się również na mojego Newslettera -> KLIK. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany co się dzieje na mojej stronie. Poza tym mam dla Ciebie małą niespodziankę, całkowicie gratis, dotyczącą pracy nad Twoimi emocjami.

 

  • 31 grudnia 2017
  • 0 komentarzy

Zapisz się do newslettera.

To miejsce jest szczególne, ponieważ obok informacji o kolejnych wpisach, zapisując się na newslettera otrzymywasz ode mnie dodatkowe, wyjątkowe materiały kierowne tylko do Ciebie. Już teraz dostaniesz całkowicie za darmo opis ćwiczeń zwiększających pewność siebie, czy też zmieniających przekonania, które teraz Cię ograniczają. Raz na jakiś czas wysyłam tylko dla czytelników mojego newslettera wartościowe publikacje innych autorów oraz dodatkowe wskazówki, niedostępne na stronie głównej bloga, które mogą Ciebie inspirować do działania. Nie czekaj i zapisz się już teraz!!!
* = required field

Zobacz pozostałe posty

Kiedy myślisz, że jesteś przeciętny…

  Czasami warto się zatrzymać i poszukać w swoim otoczeniu, w sobie samym wartości dzięki, [...]

Miej wizję siebie. Decyduj o swojej przyszłości!!!

  „Cierpliwie i konsekwentnie twórz wizję siebie w przyszłości, realizując po drodze małe [...]