Jak nie mając nic można stworzyć coś wartościowego?

 

 

„Największą wartością, którą dostaliśmy to jest życie”

Grzegorz Bogunia

 

Witaj,

dzisiaj będzie inaczej niż zwykle. Podam konkretny przykład osób, które mogą Ciebie zainspirować do działania.

Pamiętasz mój wpis „Cztery opowieści o postrzeganiu świata”? Jeżeli nie, to zachęcam najpierw do przeczytania drugiej opowieści (klik). Już dzisiaj będziesz miał okazję poznać bliżej osoby o których wówczas pisałem.

Małżeństwo to będąc w totalnym dołku, mając komornika na karku i ryzyko rozprawy sądowej oraz bardzo poważnie chorego syna,  nie poddało się i walczyło, aby zrealizować swoje marzenia. Teraz mają bardzo dobrze prosperujące firmy i fundację pomagającą dzieciakom z rodzinnych domów dziecka. Jak sami mówią osiągnęli więcej niż marzyli.

Poznaj Grzegorza i Marię Bogunię. Dowiedz się jak osiągnęli sukces. Co im w tym pomogło.

Zapraszam Cię do posłuchania pierwszego podcastu z cyklu „Zostań Bohaterem”.

Jeżeli wolisz przeczytać ten wywiad to kliknij na wywiad-grzegorz-i-maria-bogunia.

Możesz również ściągnąć plik jako mp3 (klik).

Poniżej podaję adresy stron o których mowa w podcaście. Klikając na nie możesz dowiedzieć się więcej o Grzegorzu i Marii oraz działalności, którą prowadzą.

www.imperosport.pl

www.maria-coach.pl

 

logo-navy-1

 

Jeżeli chcesz schudnąć, rozładować stres, przełamać własne słabości, osiągnąć realne, bardzo dobre wyniki sportowe, udowodnić sobie że możesz dokonać rzeczy wydawałoby się niemożliwych lub po prostu wpłynąć na lepsze samopoczucie to absolutnie polecam program Training&Motivation. Sam od jakiegoś czasu jestem aktywnym uczestnikiem tego projektu i widzę pierwsze efekty :-). Co tydzień otrzymuję bardzo dokładne plany treningowe przygotowywane przez doświadczonego trenera personalnego, biegacza, Tomasza Klisza, który osiągnął jako sportowiec wiele sukcesów, m.in zwyciężył maraton górski na Gran Canarii, bieg Chudy Wawrzyniec 54km oraz  Limassol Marathon na Cyprze. W swojej karierze przebiegł ponad 71000km!!!  Naprawdę warto 🙂 Szczegółowe informacje uzyskasz klikając TUTAJ.

 

 

To tyle, a teraz… cóż życzę Ci miłego słuchania 🙂

 

Radek Toporek

 

PS1. Jakość pierwszego mojego podcastu może nie jest najlepsza, ale no cóż hmmm… to są moje początki i mam nadzieję, że będziesz wyrozumiały 🙂

PS2. Zachęcam Cię do pozostawienia komentarzy pod wpisem zarówno tych pozytywnych, ale również krytycznych. To pozwoli mi efektywnie rozwijać mojego bloga.

PS4. Wiesz co to jest „Osada”? Jeżeli nie to kliknij TUTAJ.

  • 22 października 2016
  • 2 komentarze

Zapisz się do newslettera.

To miejsce jest szczególne, ponieważ obok informacji o kolejnych wpisach, zapisując się na newslettera otrzymywasz ode mnie dodatkowe, wyjątkowe materiały kierowne tylko do Ciebie. Już teraz dostaniesz całkowicie za darmo opis ćwiczeń zwiększających pewność siebie, czy też zmieniających przekonania, które teraz Cię ograniczają. Raz na jakiś czas wysyłam tylko dla czytelników mojego newslettera wartościowe publikacje innych autorów oraz dodatkowe wskazówki, niedostępne na stronie głównej bloga, które mogą Ciebie inspirować do działania. Nie czekaj i zapisz się już teraz!!!
* = required field
  • Bardzo fajny wywiad i celne pytania! (czytałam, nie słuchałam). Gratulacje dla całej trójki:)

  • Radek Toporek

    Dziękuję za komentarz 🙂

Zobacz pozostałe posty

Kiedy myślisz, że jesteś przeciętny…

  Czasami warto się zatrzymać i poszukać w swoim otoczeniu, w sobie samym wartości dzięki, [...]

Miej wizję siebie. Decyduj o swojej przyszłości!!!

  „Cierpliwie i konsekwentnie twórz wizję siebie w przyszłości, realizując po drodze małe [...]